Oferta producenta kotłów MCE

Kotły na paliwa stałe

Kotły c.o. oferowane przez producenta kotłów MCE to zaawansowane urządzenia grzewcze oparte na nowoczesnej technologii i wysokiej jakości materiałach. Duży wybór modeli sprawia, że każdy Klient z pewnością znajdzie kocioł na miarę swoich oczekiwań i potrzeb. Asortyment naszego sklepu obejmuje przede wszystkim najnowocześniejsze kotły 5 klasy emisji spalin i ECOSDESIGN na pellet lub Oferowane przez nas kotły dotowane są przez gminy z funduszu WFOŚiGW. W naszej ofercie znajdą również Państwo kotły zasypowe zasilane biomasą niedrzewną oraz kotły przeznaczone na eksport posiadające certyfikaty 4 i 3 klasy emisji spalin.

Producent kotłów MCE to wiarygodny partner w biznesie. Wykorzystując zdobyte doświadczenie i najnowsze odkrycia technologiczne, nieustannie rozwijamy i udoskonalamy nasz asortyment ofertowy.

Wdrażamy najlepsze rozwiązania z zakresu techniki grzewczej, dlatego możemy zaproponować niezawodne kotły, zapewniające właściwe ogrzewanie domu lub innego obiektu. Kotły na pellet, ekogroszek i inne paliwa produkcji MCE zdobyły zaufanie odbiorców, jako niezawodny element instalacji c.o.

Oferujemy również kotły z dofinansowaniem. Takie rozwiązanie pozwoli zamienić stary kocioł na najwyższej jakości kocioł 5 klasy w gospodarstwie domowym. Kotły z dotacją to również doskonała propozycja dla inwestorów. Po złożeniu odpowiedniego wniosku w urzędzie miasta lub gminy i zakwalifikowania się do odbioru kotłów dotacyjnych, inwestor podpisuje z nami umowę i odbiera dofinansowanie w urzędzie.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą producenta kotłów MCE.

5 klasa

Kotły automatyczne na eksport

Kotły zasypowe na eksport

Palniki

Innowacje, Ekologia, Kompleksowość

Producent kotłów MCE oferuje sprawne, niezawodne, bezawaryjne, bezpieczne w użytkowaniu kotły oparte na wieloletnim
doświadczeniu w branży.

Dowiedz się więcej

CO DALEJ?

KONTAKT POWRÓT