Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Instrukcja
 • W oknie z sugerowaną datą wpisz odpowiadający Ci termin wizyty serwisu.
 • Wpisz swoje dane osobowe
 • Wpisz dokładną lokalizacje budynku z urządzeniem.
 • Wpisz numer telefonu pod którym będziemy się mogli z tobą skontaktować
 • Wpisz dokładną nazwę urządzenia według charakterystyki: MARKA/MODEL/MOC
 • Jeśli to konieczne dodaj zdjęcie urządzenia.
 • Następnie scharakteryzuj powód zgłoszenia.
 • Kliknij przycisk „Wyślij zgłoszenie” jednokrotnie.
 • Jeśli przy każdym oknie pojawił się zielony znak zgłoszenie trafiło do naszego systemu.
 • Jeśli nie, skontaktuj się z obsługą: 509-810-955
 • Serwis

  Wszystkie sprzedawane przez nas systemy grzewcze objęte są gwarancją, co oznacza, że w razie wystąpienia nieprawidłowości bądź niespodziewanej awarii, mogą Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie i pomoc. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego nasza obsługa jest kompleksowa i obejmuje także wszelkie prace serwisowe kotłów 5. klasy na paliwa stałe. W latach 2016 oraz 2017 byliśmy uhonorowani certyfikatem firmy godnej zaufania. Każdego dnia pracujemy na to, żeby te opinię podtrzymać.

  Sprawny montaż gwarancją bezawaryjnego działania

  W ramach serwisu podejmujemy się montażu kotłów i asystujemy w trakcie pierwszego uruchomienia systemu grzewczego. Poprawna instalacja to podstawa, jeśli zależy nam na bezawaryjnym działaniu urządzenia, dlatego zawsze zalecamy powierzenie tego zadania profesjonalistom.

  Usuwamy awarie gwarancyjne i pogwarancyjne

  W naszym serwisie pracują doświadczeni specjaliści od systemów ciepłowniczych, którzy szybko i sprawnie potrafią ustalić usterkę bądź poprawić sprawność kotła poprzez zmienienie ustawień na najbardziej optymalne. Wieloletnia praktyka oraz rozległa wiedza na temat działania instalacji pozwala nam w krótkim czasie wyeliminować wszelkie błędy. Usuwanie awarii wykonujemy dla klientów, którzy posiadają ważną gwarancję, jak i tych, których instalacje nie są nią objęte.

  Przeglądy techniczne pomogą uniknąć awarii

  Na życzenie klientów wykonujemy także przeglądu techniczne gwarancyjne oraz pogwarancyjne kotłów, w trakcie których szczegółowo przyglądamy się wszystkim podzespołom pod kątem ich sprawności. Przeglądy mogą wykazać potrzebę wymiany poszczególnych części. Tutaj również klienci mogą liczyć na nasze wsparcie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wysyłamy do klienta elementy zamienne, które pomogą w przywróceniu pożądanych parametrów kotła.

  Powyżej znajdą Państwo formularz, poprzez który mogą Państwo zgłaszać chęć skorzystania z naszego serwisu. Wypełnienie wniosku online nie zajmie Państwu dużo czasu – po tym, jak trafi on do naszej skrzynki, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.