Kotły zasypowe
na eksport

Czyste ciepło to pojęcie, które stało się definicją zmian na rynku instalacji grzewczych. Wynika to ze zwiększonej świadomości wartości środowiska naturalnego oraz pewności, jak duży mamy na nie wpływ. Ponosimy odpowiedzialność za każdy postawiony w kierunku przyszłości krok, dlatego wykorzystując wieloletnie doświadczenie produkujemy urządzenia spełniające normy bezpieczeństwa, przystosowane do nowych wymagań ekologicznych.

Systemy warte uwagi

Nasze kotły zasypowe na eksport działają w sposób pozwalający na kontrolę emisji zanieczyszczeń oraz ich redukcję, dzięki czemu produkują niezbędne ciepło, przy zachowaniu zasad czynnej dbałości o środowisko.

Dostępne w ofercie kotły na drewno i węgiel, produkowane na eksport wykorzystują wspomniany materiał opałowy, jako paliwo podstawowe. Kotły zasypowe na eksport to urządzenia proste i intuicyjne w obsłudze, skonstruowane tak, by prace serwisowe i konserwacyjne przebiegały sprawnie, nie nastręczając trudności.

Wydajność z innej perspektywy

Nasze kotły na węgiel i drewno charakteryzuje współdziałanie z elektronicznym sterownikiem oraz wydajnym systemem wentylacyjnym, czego efektem jest płynna praca w długotrwałych cyklach, sięgających do 20h. Dzięki komorom spalania o ponadprzeciętnej wielkości, można wykorzystywać w nich drewno i węgiel w różnej postaci. Prezentowane piece zasypowe na eksport wyróżniają się również konkurencyjną ceną, możliwą do zaoferowania, dzięki wydajnej produkcji opartej na sprawdzonych rozwiązaniach.

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnymi, ekologicznymi i ekonomicznymi w użytkowaniu piecami zasypowymi na drewno i węgiel oraz zachęcamy do wyboru innowacyjnych rozwiązań w tradycyjnym stylu. Czyste ciepło to wynik naszej wspólnej pracy.

Innowacje, Ekologia, Kompleksowość

Producent kotłów MCE oferuje sprawne, niezawodne, bezawaryjne, bezpieczne w użytkowaniu kotły oparte na wieloletnim
doświadczeniu w branży.

Dowiedz się więcej

CO DALEJ?

KONTAKT POWRÓT