Palniki do kotłów na węgiel i biomasę

Od zawsze systemy grzewcze w budynkach mieszkalnych i użytkowych uznawane były za priorytet przy projektowaniu instalacji dla całości inwestycji. Nie traktowano ich jednak jak unikatowe, zindywidualizowane projekty, realizując pewnego rodzaju schemat. Aż do teraz.

Rozwiązanie na miarę potrzeb

Kotły na biomasę dostępne na rynku wymagają szczegółowej analizy możliwości przestrzennych, realnego zapotrzebowania na ciepło oraz uwzględnienia indywidualnych parametrów lokalizacyjnych dla wspomnianej instalacji. Dlatego rozwiązania wykorzystane w jednym przypadku, nie znajdą zastosowania w innym. Wybierając unikatowy system grzewczy, można by rzec szyty na miarę, uzyskuje się pełną funkcjonalność i najwyższą wydajność, przy wyraźnej energooszczędności.

Czyste ciepło – czyste środowisko

Biomasa jest doskonałą alternatywą dla najbardziej popularnego paliwa podstawowego, stosowanego w kotłach, czyli węgla. To jedna z wygodniejszych form ogrzewania, ponieważ możliwość wykorzystywania wielu materiałów opałowych, takich jak drewno, kora, rośliny energetyczne, słoma, ziarna, pozostałości upraw rolnych, itp. wyraźnie redukuje koszty. Co istotne, ich spalanie jest przyjazne dla środowiska, a co za tym idzie również dla naszego zdrowia. Dzieje się tak, ponieważ drewno i jego pochodne zawierają o wiele mniej substancji siarkowych.

Korzyści, które możesz zyskać już dziś

Oferujemy kotły drewniane, na biomasę, o solidnej konstrukcji, których bezawaryjne podzespoły nie wymagają częstego serwisowania. Jako producent znanych i cenionych systemów grzewczych, wykorzystując niezawodne kotły drewniane i na biomasę, pomożemy Państwu osiągnąć wysoką wydajność instalacji, przy utrzymaniu niskich kosztów eksploatacji.

Innowacje, Ekologia, Kompleksowość

Producent kotłów MCE oferuje sprawne, niezawodne, bezawaryjne, bezpieczne w użytkowaniu kotły oparte na wieloletnim
doświadczeniu w branży.

Dowiedz się więcej

CO DALEJ?

KONTAKT POWRÓT