Urządzenia instalacyjne i usługi hydrauliczne - MCE Wadowice

Market

MCE Market Wadowice

Market instalacyjny i profesjonalne usługi hydrauliczne

Firma MCE prowadzi w pełni profesjonalny market z materiałami, urządzeniami i akcesoriami instalacyjnymi. Oferujemy wszystkie niezbędne elementy do wykonywania wewnętrznych sieci wodociągowych, systemów kanalizacyjnych oraz ciepłowniczych i gazowych. Wykonujemy także usługi hydrauliczne związane z instalacją oraz rozruchem oferowanych przez nas urządzeń. Podłączamy i serwisujemy piece, w tym również nowoczesne kotły pulsacyjne, wykonujemy projekty instalacji oraz dostarczamy niezbędnego wsparcia pogwarancyjnego.

Oferta marketu instalacyjnego MCE

W ofercie marketu instalacyjnego MCE znajdziecie Państwo np. rury i zawory PP, PE, PEX, miedziane oraz stalowe. Sprzedajemy osprzęt do systemów centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, m.in. zawory, pompy obiegowe, sprzęgła oraz czujniki i elementy automatyki hydraulicznej, a także zasobniki ciepłej wody czy grzejniki wraz z akcesoriami. W naszym asortymencie znajdują się także zbiorniki przeponowe, wyrównawcze czy szafki do montażu rozdzielaczy hydraulicznych do ogrzewania powierzchniowego, czy systemów co. Dostępne u nas elementy systemów kanalizacyjnych to nie tylko rury i odpływy, ale także zbiorniki na szambo, przydomowe oczyszczalnie ścieków czy studzienki i przepompownie. Ważnym elementem naszej oferty są też kotły centralnego ogrzewania. Klientom proponujemy zarówno urządzenia na paliwa stałe naszej własnej produkcji, jak i rozwiązania innych producentów, w tym także kotły olejowe czy elektryczne. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się również pompy ciepła oraz kolektory solarne pozwalające na wykorzystywanie energii słonecznej, oraz ciepła zgromadzonego w środowisku naturalnym. Prowadzimy też sprzedaż systemów fotowoltaicznych, pozwalających na pozyskiwanie energii elektrycznej z promieni słonecznych.

Nasz market instalacyjny oferuje także produkty niezbędne do montażu systemów wentylacji mechanicznej, w tym także z odzyskiem ciepła oraz urządzeń klimatyzacyjnych. Mamy zarówno produkty przeznaczone do domów jednorodzinnych, jak i dedykowane do obiektów handlowych czy przemysłowych jak choćby nagrzewnice, czy kurtyny powietrzne.

Ogromny wybór produktów instalacyjnych w markecie MCE

Market instalacyjny MCE oferuje bardzo duży wybór produktów dostępnych od ręki. Mamy na półkach przeszło 15 000 różnych towarów związanych z branżą instalacyjną, ogrzewaniem, systemami sanitarnymi i hydraulicznymi. Dzięki przynależności do jednej z czołowych sieci zakupowych w Polsce – Sangroup – oferujemy także ponad 50 000 produktów dostępnych na zamówienie.

Nasza oferta to nie tylko duża dostępność produktów. Dzięki naszej skali działania jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom niezwykle korzystne ceny i dobre warunki handlowe. Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy z branży instalatorskiej do długoterminowej współpracy.

Kosztorys
Dostawa
Montaż
Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Strefa marek

Oczyszczalnie biologiczne soltralentz
Oczyszczalnie biologiczne europlast
Zbiorniki przeponowe reflex

Zbiorniki przeponowe imera
Zbiorniki przeponowe flamco
grzejniki fondital

verano
grzejniki radson

Więcej

Strefa instalatora

Instaluj z MCE!

Jesteś instalatorem z branży grzewczej i poszukujesz pracy? Masz już doświadczenie lub może chcesz je dopiero zdobyć? Jako instalator MCE będziesz miał dostęp do bezpłatnych branżowych szkoleń, wsparcia technicznego przez naszych serwisantów, oraz dziesiątek nagród oferowanych w naszym programie lojalnościowym. 

Instaluj

Instalator

CO DALEJ?

KONTAKT POWRÓT