Kotły automatyczne
na eksport

Zapewnienie komfortu cieplnego to jedno z najistotniejszych zadań, realizowanych podczas budowy nowoczesnego obiektu. Pierwsze próby wykorzystywania prymitywnych systemów grzewczych miały miejsce w starożytnym Rzymie i Grecji. Wiele wody musiało jednak upłynąć nim postęp i osiągnięcia technologiczne pozwoliły na stworzenie bezpiecznych, wydajnych instalacji, z których korzystamy dzisiaj.

Urządzenia nowej generacji

Duża dostępność urządzeń zautomatyzowanych, których zadaniem jest utrzymanie optymalnej temperatury oraz równomierne rozprowadzanie wyprodukowanego ciepła wewnątrz instalacji, pozwala na wybór kotła, parametrami odpowiadającego rzeczywistym potrzebom. Jako doświadczony producent urządzeń na eksport, pomagamy klientom w podjęciu ważnej dla ich domu decyzji, kierując ofertę głównie do inwestorów z zagranicy. Dostępne w niej kotły automatyczne na eksport wyposażone zostały w funkcjonalne palniki pelletowe, a ich emisja dwutlenku węgla jest śladowa, co pozwala na uznanie ich za ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.

Dostosowujemy rozwiązania do potrzeb

Dysponujemy również wydajną alternatywą pod postacią urządzeń na ekogroszek, o intuicyjnym systemie obsługi. Paliwo zastosowane w piecu spala się powoli, co umożliwia jego działanie przez kilkanaście godzin. Zarówno kotły automatyczne na pellet, jak i na ekogroszek dostępne w ofercie na eksport są wydajne, funkcjonalne, proste w obsłudze oraz bezawaryjne, przez co służą latami.

Zapraszamy do zapoznania się z kotłami automatycznymi na eksport, na pellet lub ekogroszek dostępnymi w ofercie firmy MCE. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybką realizację złożonych zleceń, a nasz doświadczony doradca dopasuje rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Innowacje, Ekologia, Kompleksowość

Producent kotłów MCE oferuje sprawne, niezawodne, bezawaryjne, bezpieczne w użytkowaniu kotły oparte na wieloletnim
doświadczeniu w branży.

Dowiedz się więcej

CO DALEJ?

KONTAKT POWRÓT