Instaluj z MCE - MCE

 

 

STREFA INSTALATORA

 

PLAKAT Instaluj z MCE 2018

Jesteś instalatorem z branży grzewczej i poszukujesz pracy? Masz już doświadczenie lub może chcesz je dopiero zdobyć? Jako instalator MCE będziesz miał dostęp do bezpłatnych branżowych szkoleń czy wsparcia technicznego zapewnianego przez naszych serwisantów. 

Poszukujemy pojedynczych osób lub teamów instalatorskich/monterskich do wykonywania instalacji wod-kan-co-gaz oraz montaży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz fotowoltaiki. Wymagamy, aby kandydat posiadał wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie minimum 3 lata. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji oraz charakteru wykonywanej pracy.

Jako kompleksowy wykonawca instalacji grzewczych, wentylacyjnych i kanalizacyjnych dbamy o wiedzę i kwalifikacje naszych pracowników. Dzięki współpracy z największymi europejskimi producentami z branży oferujemy szereg szkoleń oraz wyjazdów integracyjnych nie tylko na terenie Polski, lecz również poza jej granicami(m.in. zwiedzanie fabryk produkcyjnych, szkolenia wraz z wypoczynkiem).

Jako firma z branży grzewczej z niespełna 20 letnim doświadczeniem świadczymy usługi kompleksowej realizacji kotłowni i nie tylko. Posiadamy doświadczenie w montażu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacji mechanicznej, pomp ciepła i przydomowych kanalizacji. Każda instalacja grzewcza opiera się na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników.

Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody! Aby wygrać, wystarczy robić zakupy w Markecie MCE. Tylko od Ciebie zależy na co wydasz zgromadzone punkty – telefon, laptop, telewizor, a może zagraniczna wycieczka?! To wszystko czeka na Ciebie w MCE!