Market

MCE Market

W stałej ofercie posiadamy materiały i urządzenia niezbędne do wykonywania wszelkich realizacji w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej.

Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi producentami artykułów instalacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kotły węglowe, gazowe, systemy do montażu centralnego ogrzewania, centralnej wody użytkowej, ogrzewania podłogowego, oczyszczalnie ścieków, szamba, kolektory słoneczne, pompy ciepła i wiele innych. Od 2009 r. należymy do jednej z większych grup zakupowych w Polsce – Sangroup. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować Państwu najlepszą ofertę cenową i dostęp do produktów z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej, ceramiki i armatury łazienkowej. W markecie techniki grzewczej i sanitarnej MCE znajdą Państwo 15 000 sztuk asortymentu związanego z naszą branżą, a liczba produktów dostępnych na zamówienie przekracza 50 000! Bliski kontakt z producentami, ścisła współpraca z działami serwisowymi oraz dogodna lokalizacja przy drodze krajowej sprawia, iż nie ma zamówień, którym nie byli byśmy w stanie sprostać.. Do Państwa dyspozycji oddajemy sztab 10 wyszkolonych specjalistów i zachęcamy do sprawdzenia ich kompetencji!

Kosztorys
Dostawa
Montaż
Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Strefa marek

Oczyszczalnie biologiczne soltralentz
Oczyszczalnie biologiczne europlast
Zbiorniki przeponowe reflex

Zbiorniki przeponowe imera
Zbiorniki przeponowe flamco
grzejniki fondital

verano
grzejniki radson

Więcej

Strefa instalatora

Instaluj z MCE!

Jesteś instalatorem z branży grzewczej i poszukujesz pracy? Masz już doświadczenie lub może chcesz je dopiero zdobyć? Jako instalator MCE będziesz miał dostęp do bezpłatnych branżowych szkoleń, wsparcia technicznego przez naszych serwisantów, oraz dziesiątek nagród oferowanych w naszym programie lojalnościowym. 

Instaluj

Instalator