Strefa instalatora

mce strefa instalatora

 

PLAKAT Instaluj z MCE 2018

Jesteś instalatorem z branży grzewczej i poszukujesz pracy? Masz już doświadczenie lub może chcesz je dopiero zdobyć? Jako instalator MCE będziesz miał dostęp do bezpłatnych branżowych szkoleń, wsparcia technicznego przez naszych serwisantów, oraz dziesiątek nagród oferowanych w naszym programie lojalnościowym. Dla najlepszych czekają markowe urządzenia instalacyjne oraz rejs po morzu śródziemnym!

Poszukujemy pojedynczych osób lub teamów instalatorskich/monterskich do wykonywania instalacji wod-kan-co-gaz oraz montaży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz fotowoltaiki. Wymagamy, aby kandydat posiadał wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie minimum 3 lata. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji oraz charakteru wykonywanej pracy.

Jako kompleksowy wykonawca instalacji grzewczych, wentylacyjnych i kanalizacyjnych dbamy o wiedzę i kwalifikacje naszych pracowników. Dzięki współpracy z największymi europejskimi producentami z branży oferujemy szereg szkoleń oraz wyjazdów integracyjnych nie tylko na terenie Polski, lecz również poza jej granicami(m.in. zwiedzanie fabryk produkcyjnych, szkolenia wraz z wypoczynkiem)
W MCE każdy instalator wygrywa nagrody! Tylko od Ciebie zależy na co wydasz zgromadzone punkty – telefon, laptop, telewizor, a może zagraniczna wycieczka?! To wszystko czeka na Ciebie w MCE!

Jako firma z branży grzewczej z niespełna 20 letnim doświadczeniem świadczymy usługi kompleksowej realizacji kotłowni i nie tylko. Posiadamy doświadczenie w montażu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacji mechanicznej, pomp ciepła i przydomowych kanalizacji. Każda instalacja grzewcza opiera się na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników.