MCE
Technika Grzewcza i Sanitarna

O firmie

Nasza firma istnieje od 1998 roku. Jako producent kotłów funkcjonujemy od ponad dekady. W początkach swojej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania, bacznie obserwując  tendencje dominujące na rynku w zakresie produkcji i zmieniających się oczekiwań  klientów. Okres ten pozwolił nam na opracowanie i wdrożenie do produkcji kotłów c.o. zadowalając najbardziej wymagających użytkowników. Tym samym w roku 2003 z linii produkcyjnej zszedł pierwszy kocioł c.o.
Producent kotłów MCE oferuje efektywne i funkcjonalne kotły z podajnikiem i bez podajnika, prezentujące wysoką jakość i doskonałe parametry techniczne.

Masz pytanie? Napisz do nas

W stałej ofercie posiadamy materiały i urządzenia niezbędne do wykonywania wszelkich realizacji w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej.

Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi producentami artykułów instalacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kotły węglowe, gazowe, systemy do montażu centralnego ogrzewania, c.w.u., ogrzewania podłogowego, oczyszczalnie ścieków, szamba, kolektory słoneczne, pompy ciepła i wiele innych. Od 2009 r. należymy do jednej z większych grup zakupowych – Sangroup. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować Państwu najlepszą ofertę cenową i dostęp do produktów z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej, ceramiki i armatury łazienkowej.

Równorzędnie ze sprzedażą, prowadzimy działalność usługową. W tym sektorze oferujemy kompleksowe wyceny instalacji, fachowe doradztwo techniczne, montaż urządzeń i całych instalacji, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Do Państwa dyspozycji oddajemy ekipy montażowe z wieloletnim doświadczeniem. Bogaty asortyment i szeroki wachlarz usług pozwala nam obsługiwać firmy instalacyjne, hurtownie, a także klientów indywidulanych.

MCE dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych przez nas produktów i usług była zawsze na najwyższym poziomie.

W końcu zadowolenie naszych Klientów jest dla nas największą satysfakcją.