MCE
Technika Grzewcza i Sanitarna

Instalacje CO

Dobrze zaprojektowana i skutecznie działająca instalacja CO stanowi podstawę każdego domu, zapewniając komfort cieplny oraz pozwalając utrzymać w pomieszczeniach wymaganą temperaturę.

Elementy systemu centralnego ogrzewania to:  

  • kocioł – czyli źródło ciepła
  • rury – którymi płynie woda
  • grzejniki – stanowiące odbiorniki ciepła 
  • woda – będąca nośnikiem ciepła 

W naszej bogatej  ofercie znaleźć można wszystko, co niezbędne do wykonania sprawnej instalacji centralnego ogrzewania, w tym urządzenia grzewcze – kotły na węgiel, ekogroszek, drewno, brykiet, kotły z podajnikiem i bez, a także system rur i kształtek , grzejniki stalowe i aluminiowe

Specjalizując się w technice grzewczej, dostarczamy i montujemy nowoczesne instalacje CO, odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom Odbiorcy, zgodne z najwyższymi standardami.  Współpracujemy z renomowanymi producentami, dzięki czemu możemy zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania, które przełożą się na wydajność instalacji CO.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniając kompleksową obsługę inwestycji - począwszy od wyceny, poprzez specjalistyczne doradztwo techniczne, montaż urządzeń i instalacji, aż po usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Doświadczenie oraz wysokie kompetencje naszych ekip montażowych gwarantuje zadowolenie z ostatecznego efektu. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, firmy instalacyjne oraz hurtownie. 

Zlecenie naszej firmie całościowej obsługi to oszczędność czasu i pieniędzy oraz gwarancja satysfakcji.

Powrót →

Masz pytanie? Napisz do nas